Sıkça Sorulan Sorular

Satın almış olduğunuz gAkademi ürünü için siz değerli kullanıcılarımıza aktivasyon kodu e-mail olarak geliyor. e-Mail ile gelen Kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz ile www.gakademi.com.tr adresinden giriş yapıp eğitimlerinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

gAkademi aktivasyon süreci ürün satın alımından hemen sonra gerçekleşmektedir. Kredi kartı ile aldığınız ürün anında aktif olmaktadır. Banka havalesi ile alınan ürünlerde aktivasyon süreci havalenin yapılması ile gerçekleşmektedir.

gAkademi eğitim kalitesi alanında uzman öğretmenlerin anlatımı ve kullanılan stüdyo, kamera, ses sistemleri, hazırlanan sunumlar, ders anlamı sırasında verilen tüyolar ile kendisini göstermektedir. Görüntülerin tamamı full HD çekim kalitesine sahiptir.

gAkademi eğitim setleri hazırlanırken her bir set için kendi alanında uzman öğretmenlerimiz ile çalışılmıştır.

gAkademi Eğitim Setleri ile sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanacaksınız. Konu anlatımlarının detaylı ve eksiksiz olarak hazırlanması, konular ile ilgili özenle hazırlanan soruların akılda kalıcı ve pratik yollar ile çözülmesi ile farkı yaşayacaksınız. Uygulama içerisinde konu özetleri, online denemeler, genel denemeler, kavramlar, kazanımlar, formüller, uzman öğretmen desteğimiz ile siz değerli sınav adaylarını sınava en iyi şekilde hazırlıyoruz. Tekno Mektep ile sınava hazırlanın gerisini rakipleriniz düşünsün.

gAkademi ile başarılı oma süreci ürünü aldıktan sonra başlamaktadır. Siz değerli öğrenciler için hazırlan uygulama içerisindeki özellikler ile size farklı olmanızı hissettiriyoruz.

gAkademi uygulamamızda yer alan online sınav ve genel denemeler ile farklı soru tiplerini görüp bunları çözebilir takıldığınız sorularda uzman öğretmenimize danışabiliyorsunuz. Hazırlanan eğitim setleri ile soru çözme tekniklerini görüntülü uzman öğretmenimizi izleyerek öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilime imkanına sahipsiniz.

gAkademi Online sınav sistemi ile konu testleri çözebilir bunların detaylı raporlarını görebilirsiniz. Raporlama durumunuza göre testleri tekrar tekrar çözme imkanına sahipsiniz.

gAkademi Denemeler kısmında siz değerli sınav adayları için belirli zaman dilimlerinde, uzman öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu denemeleri yayınlıyoruz. Size gelen bildirim mesajları ile sınava girerek başarı durumunuzu ölçebileceksiniz.

gAkademi Uygulamamızda özel dersi ortadan kaldırıyoruz. Uzman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir ve cevaplarınızı uzmandan alabileceksiniz. Sorularınızı video çekerek uygulamadan gönderebilirsiniz. Sorularınızı Fotoğraf çekerek gönderebilirsiniz. Sorularınızı sistemden yazarak uzman öğretmene gönderme imkanlarına sahipsiniz.

gAkademi Yabancı Dil Eğitim Setleri ile sizde sıfırdan ileri düzeye kadar yabancı dil öğreneceksiniz. Alanında uzman dil öğretmenlerimizin hazırlamış olduğu eğitim setleri sayesinde sıfırdan ileri düzeye kadar yabancı dil öğrenme garantisi veriyoruz.

Aktivasyon sürecinin başlamasından itibaren 12 ay boyunca TgAkademi sınırsız kullanma hakkına sahipsiniz. 12 ay süre dolduğu zaman uygulama otomatik pasif hale gelmektedir. Dilediğiniz zaman ödeme yaparak uzatma imkanına sahipsiniz.

Tekno Mektep’e teknomektep.com sitemizden veya 0850 885 03 34 ve 0546 432 91 98 nolu hatlardan ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan WhatsApp kurumsal iletişim kanalı ilede 7/24 ulaşma imkanına sahipsiniz.

goruntuluakademi.com sitemize girdikten sonra sol üst alanda yer alan üye ol sekmesi yardımı ile üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişleriniz satın alma işleminden hemen sonra teslimatı e-mail veya sms ile yapılmaktadır.

Goruntuluakademi.com üzerinden alınan online eğitim setlerinin teslimatı e-mail veya sms yolu ile gerçekleştirilmektedir. Fiziksel bir kargo ile çalışmamaktayız. Tüm teslimatlar satın alma işleminden hemen sonra dijital olarak yapılmaktadır.

Online Bülten

E-Bültene kayıt olarak yenilikler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.