Tüm Ürünlerimizde Kredi Kartlarına 9 Ay Taksit İmkanı
neden-online-egitim
Müşteri Hizmetleri

Alışveriş Sepetim

0 ürün - 0,00 TL

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda Ne Dediler ?
Neden Online Eğitim

Mekan Tercihini Size Bırakıyoruz !
İnternet Erişimin Olduğu Tüm Mekanlarda gAkademi Portalı Sizlerle ! Online Eğitim Portalı Sayesinde Mekan Sıkıntısı Olmadan Ders Çalışıp & Sınavlara Hazırlanabileceksiniz.

Kalabalık Ortamlar Yok ! Kalabalık Ortamlarda Ders Çalışmaktansa gAkademi Portalı Sayesinde Rahat Bir Şekilde Ders Çalışabilirsiniz, Uzman Sor Bölümü Sayesinde Takıldığınız Konularda Destek İmkanı Sizlerle.

Extra Giderler Yok ! gAkademi Eğitim Portalı Üzerinde Eğitim Aldığınız Süre Boyunca Yol Masrafı, Kafeterya ve Kantin Gibi Yerlerde Yiyecek İçecek Masrafına Son ! Online Eğitim Sayesinde Evinizden Hiç Çıkmadan Ders Çalışmanız Mümkün !

Kart Aktivasyonu !
Öncelike gAkademi Eğitim Portalına Giriş Yapabilmek İçin Bir Kart Numarası ve Parolaya İhtiyacınız Vardır, Online Eğitim Almaya Karar Verdiğinizde Bu Bilgiler Tarafınıza İletilir.

Sadece Size Özel Bilgiler !
Hazırlanan Şifreler Sadece 1 Kullanıcı İçin Tanımlanmaktadır, Kullanıcı Adı ve Şifre Sahibi Olduktan Sonra www.gakademi.com.tr Adresinden Ders Çalışmaya Başlıyabilirsiniz.

Eğitim Portalına Giriş Yap Sende Aramıza Katıl

Kargo Bekleme Derdi Yok !
Online Eğitim Satın Aldığınızda Güncelerce Kargo Beklemenize Gerek Yok , Dakikalar İçerisinde Eğitim Setinizin Aktivasyonu Sağlanmaktadır. Tarafınıza Ulaşacak Olan Kart İle Giriş Sağlıyabilirsiniz.

DVD Arızalandı Derdi Yok !
Görüntülü Dershane Ürünleri 1 Yıl Garantilidir Ama Neden DVD Arızalandığında Kargonun Gelmesini Bekliyesiniz ki. Daha Detaylı Eğitim Alabilmek İçin Online Eğitim Portalı Tam Size Göre

Eğitim & Rehberlik Videoları
Eğitim Videolarını İzledikten Sonra Konular Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almanız İçin Konulara Özel Rehberlik Çekimleri Hazırlanmıştır. Konularınız Bittikten Sonra Rehberlik Videoları Sayesinde Ders İçerikleri Hakkında Aklınızda Bir Soru Kalmayacaktır.

Zamanlı Video Raporlama
Ders Çalıştığınızda Bazı Nedenler İle Erişimiz Kesilirse Kaldığınız Yeri Size Hatırlatan Bir Alt Yapı Mevcuttur. Eğitim Setleri İle İlgili Kaldınız Eğitimi Sizin Takip Etmenize Gerek Yok ! Video Detaylarında İçeriklerinizi Görebilirsiniz.

Sınav Takvimleri
ÖSYM Sınav Takvimi Alt Yapısı İle Entegrasyonlu Olan gAkademi Portalı İle Sınavlarınızı Rahatlıkla Takip Edebilirsiniz. Hatırlatma Servislerini Kullanarak Sınav Tarihlerini gAkademi Size Hatırlatsın !

Online Deneme Sınavları
Eğitimde Sınavlar Önemlidir ! Eğitimlerinizin Sonunda Deneme Sınavlarına Girerek Kendi Başarınızı Tesbit Edebilirsiniz. Yıl İçerisinde Tamamladığınız Sınavlar Size Rapor Olarak Sunulmaktadır.

Gelişmiş Raporlama
İzlediğiniz Videolar, Tamamladığınız Sınavlar ve Diger İşlemleriniz Yıllık Olarak Kayıt Altına Alınır. Bu Raporlara Eğitim Portalınızdan Erişebilirisniz, Ayrıca Bu Raporlara Velilerinizde Erişebilir !

Sertifikalar
Eğitimlerinizin Sonunda Başarı Raporlarınıza Göre Görüntülü Akademi Yayınları Özel Kurumlarda Başarınızı Göstermek İçin Tarafınıza Sertifika Gönderir. Bu Serfikalar Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bunlar Özelliklerimizin Bazıları Hadi Sende Aramıza Katıl

Bilgisayar & Laptop
gAkademi Eğitim Portalına Erişmek İçin Sadece İnternet Baglantınız Olması Yeterli, Bir İndirme Yapmadan Tüm Ders İçeriklerimize Erişebilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım !

Smart TV & Akıllı Televizyon
gAkademi Eğitim Portalına Erişmek İçin HTML5 Destekli Bir Televizyon Tarayıcısına İhtiyacınız Vardır, Eğer Televizyonunuz HTML5 Desteği Yoksa Arabirim Kabloları İle Aktarım Yapabilirsiniz.

Android Telefon & Tablet !
gAkademi Eğitim Portalı Android Cihazlar İle 100% Uyumlu Çalışmaktadır, Google Market Üzerinde Yer Alan Uygulamamızı İndirerek Cihazlarınızda Kullanımı Gerçekleştirebilirsiniz.

IOS Telefon & Tablet !
gAkademi Eğitim Portalı IOS Cihazlar İle 100% Uyumlu Çalışmaktadır, Apple Store Üzerinde Yer Alan Uygulamamızı İndirerek Cihazlarınızda Kullanımı Gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Phone
gAkademi Eğitim Portalı Windows Phone Cihazlar İle 100% Uyumlu Çalışmaktadır, Windows Mağazası Üzerinde Yer Alan Uygulamamızı İndirerek Cihazlarınızda Kullanımı Gerçekleştirebilirsiniz.