Tüm Ürünlerimizde Kredi Kartlarına 9 Ay Taksit İmkanı
neden-online-egitim
Müşteri Hizmetleri

Alışveriş Sepetim

0 ürün - 0,00 TL

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda Ne Dediler ?
Hakkımızda

Görüntülü Akademi Yayınları Kimdir?

Görüntülü Akademi Yayınları faaliyetlerine 2002 yılında Bilgisayardershanesi.com sitesi ile başlayarak Türkiye’de bilgisayar alanında online eğitim hazırlayan ilk firma ünvanına sahiptir. Bilgisayar eğitim setleri ve binlerce bilgisayar eğitim dökümanları ile kullanıcılara hizmet vermiştir. MEB’in Temel Bilgi Teknolojileri ders kitaplarında referans kaynak olarak kullanılmıştır. Kullanıcıların istekleri zaman içerisinde Teknolojinin gelişimi ile değişmekte olup firmamızdan görüntülü eğitim setleri taleplerinde bulunulmuştur. Firmamız gelen bu talepleri değerlendirerek eğitim alanında bir devrim yapmaya karar vermiştir. İlköğretim, Lise, Açıklise, YGS, LYS, KPSS, YDS, ALES, DGS, AÖF, SMMM, Yabancı Diller, BDD, İdari Yargı, İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı, KPSS Öğretmen Adayları İçin Eğitim Bilimleri, KPSS Alan Grubu vb. birçok alanda eğitim setleri hazırlayarak öğrenci ve sınav adaylarının bu alanda dershaneye ve özel derslere bağımlılıklarından kurtarmıştır.

Eğitim setlerimizi tv stüdyosunda ve HD görüntü kalitesinde hazırlamaktayız. Çekimi yapılan görüntüler montajlanarak dvd olarak satışa sunulmuştur. Teknolojinin hızlı gelişimine ayak uydurarak DVD olarak hazırlamış olduğumuz eğitim setlerimizi Online platforma taşıyarak tüm ortamlarda izlenmesine olanak sağlanmıştır.

Görüntülü Akademi Online platformu ile öğrenciler tablet, cep telefonu, pc, laptop, ios, playstation yani kısacası internetin olduğu tüm ortamlarda ders çalışma imkanı bulmuştur.

Görüntülü Akademi Online Eğitim Platformu hazırlarken öncelikle piyasada var olan kurumların online eğitim sistemlerini inceleyerek eksik noktalarını tespit ettik.

Bu tespitlerin sonucunda hem sistemin yazılımı hem de içerik detaylandırılıp öğrenci, veli ve hizmeti sağlayan kurumu baz alarak Türkiye’de eşsiz ve benzersiz sistemi hazırladık. Teknik altyapısı ile aynı anda 200.000 online kişiye hizmet etmekte olup bunu 1.000.000 kişiye kadar yükseltebilme imkanını sağladık. Kurumlara özel panel, özel raporlama, özel sınav yapabilme imkanlarını sistemde hazırladık. Yazılım ekibi ile istenilen eklentiler, istenilen ortamlar, istenilen özellikler anında entegre edilmesi sağlandı. Bu özelliklerimiz ile sektörde öncülüğü elde ettik.

Yılda en az 3 proje ile öğrencilere ve kullanıcılara hizmet etmekteyiz. Şu anda tamamlanmakta olan projelerimiz Çocuklara yönelik yabancı diller, İmam Hatip Ortaokul ve Lise kısımlarının eğitim setleri ile mental matematik olup bunların biran önce faaliyete geçmesi üzerinde çalışmalarımız sürmektedir.

Herkese Eğitim Her Yerde Eğitim Sloganı ile eğitim alanındaki tüm sıkıntıları ortadan kaldırmayı kendimize hedef kıldık.

Görüntülü Akademi Yayınları