Tüm Ürünlerimizde Kredi Kartlarına 9 Ay Taksit İmkanı
neden-online-egitim
Müşteri Hizmetleri

Alışveriş Sepetim

0 ürün - 0,00 TL

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda Ne Dediler ?
İade Şartları

Ürün iadesinde bulunmadan önce lütfen, iade ürün göndereceğinizi telefon yada iletişim form aracılığı ile bize bildiriniz.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

İadesi yapılacak olan ürünler, www.goruntuluakademi.com 'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Geri ödeme :

Ürünlerin tarafımıza teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre içerisinde iadesi aşağıdaki şartlara göre gerçekleşecektir.

- Kredi kartı ile alışveriş işlemi yapan müşterilerimize Kredi kartına iade,

- Diğer ödeme işlemi ile alışveriş yapan müşterilerimize ise Havale / Eft şeklinde iadesi gerçekleşecektir.

(Havale / Eft Bilgilerini iade edeceğiniz ürünler ile firmamıza ulaştırabilirsiniz.)


Erişim Hakkının İadesi

Erişim hakkına sahip oldukdan sonra 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz erişim hakını, faturanız ile birlikte iade isteğinizi belirten bir ön yazı ile birlikte gönderdikden sonra erişim hakkı bedelinizin %20 si işletme giderleri olarak kesilerek geri kalan %80 lik kısım iade için gerekli belgeleriniz ulaştıkdan 21 gün içerisinde ödenecektir. Taksitli ödemelerden dolayı oluşacak olan geri ödemelerin taksit ile yapılmasından bankanız sorumludur. Görüntülü Akademi Yayınları tarafından iadeler peşin olarak yapılmaktadır.