Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti

499,00 TL

 • Mobil Cihazlar İle Erişim İmkanı
 • Bilgisayar ve SmartTV İle Erişim İmkanı
 • Genel Denemeler ve Online Sınavlar
 • Uzman Öğretmene İle Soru Çözümü
 • Rehberlik Hizmeti ve Eğitmen Desteği
 • TeknoX ile Ders Planı Oluşturma ve Takibi
 • Dijital Not İle Ders Üzerinde Not Alma
 • 365 Gün Sınırsız Erişim Garantisi

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti

Eğitim Süresi 18 saat ve 365 Gün boyunca sınırsız erişim

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti alanında uzman öğretmenimiz tarafından hazırlanmıştır. Profesyonel TV Stüdyolarımızda ve HD Kamera çekimleri ile hazırlanan eğitim seti görüntülü ve sesli aynı zamanda uygulamalıdır.


''GÜZEL KONUŞMAK BİR SANATTIR''
Topluluk önünde konuşurken sesimizin titremesi veya kayması, aklımızdan geçenleri istediğimiz şekilde ifade edememe, elimizi kolumuzu nereye koyacağımızı, nereye bakacağımızı, nasıl duracağımızı şaşırma, konuştuğumuz kişinin ilgisini uyanık tutamama... çoğu insanın yaşadığı doğal problemler... Ancak sosyal yaşamımızı, kariyerimizi kısacası hayatimizin her alanını olumsuz yönde etkileyen bu unsurlar, alacağınız bu eğitim sayesinde yok ediliyor.

Diksiyon Eğitimi
Diksiyon, güzel ve etkili konuşmanın ilk adımlarından biridir. Türkçe’nin ses özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu eğitim setinde ses solunum telaffuz sorunları için çareler gösterilmiş, alıştırmalar yapılmıştır.


gAkademi ile siz değerli kullanıcılarımıza teknolojiyi en iyi şekilde sunarak eğitiminizi 1 tık daha öteye taşıyoruz. Günümüzde bilgisayarların yerini artık cep telefonları ve tabletler almaya başladı. gAkademi olarak bizde sizler için çalışarak eğitimi cebinize kadar getirdik. Herkese Eğitim, Her Yerde Eğitim sloganı ile çıktığımız bu yolda eğitimde mekan ve sınırı kaldırarak size en kaliteli şekilde eğitim alma imkanı sunmaktayız.

 • Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti

Gakademi Online Eğitim Platformuna Nasıl Giriş Yapacağım?

Eğitim Setini satın aldıktan sonra teknik ekibimiz size kullanıcı adı ve sisteme gireceğiniz şifrenizi mail yolu ile göndermektedir. Giriş yapacağınız sistemin linki ile beraber gelen bu mail ile sisteme size gelen bilgiler ile giriş yapıp hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. İster yurtdışı ister yurt içi fark etmeksizin internetin olduğu tüm ortamlarda sisteme giriş yapıp çalışma imkanına sahip olacaksınız.

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti Süresi ve Kullanımı

Diskiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Setimizin süresi 12 aydır sınırsız bir şekilde bu süre içerisinde izleme imkanına sahipsiniz. Anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleme istediğiniz zaman durdurup not alma imkanına sahipsiniz. Online Eğitim Platformunda izlediğiniz videoların raporlarını görebilir ve yarım kalan videoları kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Başarınızı ölçebilir anlamadığınız konuların videolarını tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti Hangi Ortamlarda Çalışmaktadır?

Diksiyon ve Güzel Konuşma Online Eğitim Seti internetin olduğu tüm ortamlarda çalışmaktadır. Cep Telefonu, Bilgisayar, Laptop, Akıllı TV, Playstation gibi internet ortamlarına bağlanabilen tüm cihazlardan izleme imkanı. Mekan sınırı olmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerden izleme imkanına sahipsiniz.

Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitim Seti Konuları

Diksiyon Nedir Neden Gereklidir

 •     Diksiyon ve Ses
 •     Selenler
 •     Ünsüz Harfler ve Çıkış Yerleri -1
 •     Ünsüz Harfler ve Çıkış Yerleri -2
 •     Tekerleme Örnekleri
 •     Diksiyon Düzeltme Egzersizleri
 •     Okuma - Kuralları
 •     Büyük ve Küçük Ünlü Uyumu-Vurgu
 •     Anlatım-Türleri
 •     Anlam Bakımından Anlatım Bozuklukları
 •     Ses Bükümlemeleri
 •     Beden Dilinin Etkili Kullanımı -1
 •     Beden Dilinin Etkili Kullanımı -2
 •     Dinlemek-İletişim -1
 •     Dinlemek-İletişim -2
 •     İş Dünyasında Renklerin Kullanımı
 •     Protokol Kuralları
 •     Nezaket ve Görgü Kuralları
 •     Dil Bilgisi Bakımından Anlatım Bozuklukları
Video Dersler

Video Dersler

Tekno Mektep Uygulaması içerinde yer alan videoların tamamı uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır. Videoların tamamı profesyonel TV stüdyolarında HD kameralar ile çekilerek hazırlanmıştır. Konu anlatımları detaylı ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır. Soru çözümleri detaylı bir şekilde çözülmüştür.

Teknomektep ile siz değerli kullanıcılarımıza teknolojiyi en iyi şekilde sunarak eğitiminizi 1 tık daha öteye taşıyoruz. Günümüzde bilgisayarların yerini artık cep telefonları ve tabletler almaya başladı. Teknomektep olarak bizde sizler için çalışarak eğitimi cebinize kadar getirdik. Herkese Eğitim, Her Yerde Eğitim sloganı ile çıktığımız bu yolda eğitimde mekan ve sınırı kaldırarak size en kaliteli şekilde eğitim alma imkanı sunmaktayız.

Online Sınav

Online Sınav

Tekno Mektep Mobil Uygulamamız içerisinde yer alan Online Sınav ile izlemiş olduğunuz konu videolarından sonra sizlere test soruları çözme imkanı sağlamaktadır. Tekno Mektep Online sınav ile her konu ile ilgili testlere ulaşabilir ve zaman periyotlu kendinizi sınayabilirsiniz. Sınav sonunda çözmüş olduğunuz soruların kaç tanesine yanlış cevap verdiğinizi, kaç soruya doğru cevap verdiğinizi görebilirsiniz.

Online Sınav ile çözmüş olduğunuz sınavlara tekrar tekrar girerek soru tiplerine aşina olacaksınız. Sınavlar ile ilgili detaylı rapor alabilir ve eksik olduğunuz konuları tespit ederek video kategorisinden ilgili konuları tekrar tekrar izleyerek açığınızı kapatabilirsiniz. Genel Denemeler kategorisi ile sınavlar için özel olarak hazırlanmış sorular sayesinde sistemin belli dönemlerde hazırlamış olduğu genel denemelere girerek başarı durumunuzu ölçme imkanına sahipsiniz.

Tekno Mektep Günün Sorusu kategorisinde ise sizlere özel hazırlanmış her güne bir soru mantığı bulunmaktadır. Günün sorusunu çözerek gün sonunda vermiş olduğunuz cevabın doğrumu yoksa yanlış olduğunu görebilir ve sorunun detaylı çözümünü sistemde görebilirsiniz.

Rehberlik Hizmeti

Rehberlik Hizmeti

Tekno Mektep Mobil Uygulaması içerisinde yer alan Rehberlik Hizmeti bölümünde rehberlik hizmeti sunmaktayız. Siz değerli kullanıcılarımız bizim için çok önemlisiniz. Rehberlik hizmetinde uzman Rehber Öğretmenlerimiz yer almaktadır. Rehber öğretmenlerimize takıldığınız noktaları sorabilirsiniz.

Örnek verecek olursak;
Üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz ama hangi bölümü seçeceğiniz ile ilgili kafanızda karışıklık var ise durumunuzu detaylı bir şekilde bu bölümden rehber öğretmenimize yazarak gönderebilirsiniz. Rehber Öğretmenimiz size detaylı bir şekilde bilgilendirme yapacaktır. Bu sayede kafanız karışmayacak ilgili alana yoğunlaşıp ders çalışmanızı ona göre planlayacaksınız.

Raporlama Servisi

Raporlama Servisi

Tekno Mektep Raporlama Sistemi siz değerli kullanıcılarımıza detaylı raporlama hizmeti sunmaktadır. Raporlama hizmeti içerisinde video raporları ve sınav raporları yer almaktadır. Sistem içerisinde izlemiş olduğunuz videoların sürelerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Sistem de yer alan Teknox yapay zeka sistemi ile video raporunuzda başarı oranınızı görebilirsiniz. Teknox sayesinde yönlendirme yapılarak yetersiz olduğunuz konuları tekrar tekrar izleyerek daha başarılı olacaksınız.

Sınav raporlama kısmında çözmüş olduğunuz testlerin genel raporları yer almaktadır. Kaç sınav çözdüğünüz toplam soru adetleriniz, sorularda vermiş olduğunuz cevapların doğru oranı, yanlış oranı ve boş oranlarını rapor halinde göreceksiniz. Başarılı olmanız için sistem sizi sürekli yönlendirmektedir. Testleri tekrar tekrar çözerek başarı durumunuzu değiştirebilirsiniz. Soruları tekrar tekrar çözmeniz sizi soru tiplerine daha çok alıştırarak sınavlarda daha başarılı hale geleceksiniz.

Konu Özeti

Konu Özeti

Tekno Mektep Uygulaması ile siz değerli kullanıcılarımıza çok fazla özellikler sunuyoruz ki herşeyi bir arada görebileceksiniz. En büyük özelliklerden biri de konu özetleri kategorisi. Örnek ile size bunu açıklacağız. Üniversiteye hazırlanan bir sınav adayı matematik dersine mobil uygulamamızdan çalışıyor. Sayılar konusunu izledikten sonra kitaptan da takip etmek istiyor uygulamadan çıkıp kitaba bağlı kalıyor. Burada bunu ortadan uygulamamız kaldırıyor.

İzlemiş olduğu videodan sonra hemen aynı panelde konu özetlerine tıklayarak orada sayılar konusu ile ilgili konuya çalışabiliyor. Sizi hem soru bankası hem konu anlatımı kitaplarını sistemde bir arada veriyoruz. Tekno Mektep mobil uygulaması sayesinde her yerde eğitimlerinize devam edebileceksiniz. Konu özetleri kısmı,  konu konu ve konular karmaşık ve uzun değil arındırılmış sizin ihtiyacınız olacak şekilde düzenlenmiştir. Tekno Mektep ile başarının tadını çıkarın gerisini rakipleriniz düşünsün…

Uzmana Sor

Uzmana Sor

Tekno Mektep Mobil Uygulaması içerisinde yer alan belki de en can alıcı noktalardan biride Uzman Öğretmene Soru Sorma bölümüdür. Bu bölüm özel dersi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Uzman öğretmenlerimizin yer aldığı bu kategorimizde birden fazla seçenek ile siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermektedir.

Videolu soru sorma, resim atarak soru sorma ve yazarak soru sorma seçenekleri yer almaktadır. Örneğin uzman öğretmene matematik ile ilgili bir soru soracaksınız ve bunu video seçeceğini kullanarak yapacaksınız. Video ile soru sorma seçeceğini seçip sorunuzu 30 sn geçmeyecek şekilde sorup sistem üzerinden gönderdiğinizde sorunuz ilgili uzman öğretmenin cep telefonuna gidecek. Öğretmenimiz soru yoğunluğuna göre cevabınızı size en kısa sürede videolu gönderecektir. Çözmekte zorlandığınız soruyu siz çekip sistemden gönderin uzman öğretmenimiz çözüp size göndersin. Tekno Mektep uygulamasının amacı sizi sınavlara veya derslere en iyi şekilde hazırlayıp rakiplerinize fark atarak hayal ettiğiniz eğitimi size vermektir.

Kavramlar

Kavramlar

Tekno Mektep Mobil Uygulamamız içerisinde size sunduğumuz kadar çok hizmet varki bunlardan bir tanesi de Kavramlar, Kazanımlar ve Formüller. İzlemiş olduğunuz video içerisinde geçen kavramları, kazanımları ve formülleri video kategorisinde bulacaksınız. Yabancılık çektiğiniz kavramların detaylı açıklamasını öğrenerek konuya tam vakıf olacaksınız.

Konu içersinde ki formülleri formüller kategorisinden bulabilirsiniz. Kazanım var ise konu ile ilgili kazanımlar kategorisinde de kazanımları bulabilirsiniz. Bu kısım her kategoride yer almamaktadır. Sadece lise ve üniversiteye hazırlanan kullanıcılarımızın kategorilerinde yer almaktadır. Tekno Mektep olarak uzman öğretmenlerimiz diğer kategoriler içinde bu uygulamaları hazırlamaktadır.

Demo Videolar

7.jpg
Hemen İzle

Online Bülten

E-Bültene kayıt olarak yenilikler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.